Cykl: Fryzury #4

Cześć!

Długi czas nie dodawałam żadnych fryzur, a teraz wrzucam jedną po drugiej. Niestety nie mam przygotowanych żadnych innych postów- a raczej zdjęć do nich. Zupełnie nie mogą znaleźć czasu na nic! Dzisiaj też pewnie nie uda mi się porobić żadnych zdjęć, bo prawdopodobnie właśnie jak to czytacie to albo szykuję się na wernisaż, albo już na nim jestem :)

W każdym razie chciałam wam pokazać fryzurę, która jest dla mnie pewniakiem w każdych warunkach! Szybka do zrobienia, nie zawodna, dobrze upięta trzyma się cały dzień i noc! ;) Pewnie dużo z was już ją zna, ale jeśli spośród Was są jeszcze takie, które jej nie znają- to musicie spróbować!

Mowa oczywiście o sock bun! Poniżej macie na prawdę świetny filmik pokazujący krok po kroku jak coś takiego wykonać. Ogólnie bardzo polecam tego vbloga!
Ja tak jak autorka powyższego filmiku lubią trochę 'roztrzepany' efekt oraz dużą objętość. Ale uzyskanie jej na moich kręconych włosach nie jest trudne ;)

A tutaj moja wersja:

A wy kręcicie koka na skarpetce? Jak wam się podoba taka fryzura?

Komentarze

 1. ja robię takiego koczka bardzo często :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zabawna babka :D kok super! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie potrafię go zrobić. Nie wiem czy moje włosy są na niego wciąż za krótkie czy za cienkie, ale za każdym razem wszystkie wyślizgują się już przy samym końcu "nakręcania".

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam takie fryzury :) mam też wypełniacze, jednak najczęściej chodzę w rozpuszczonych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym ja jeszcze miała na tyle dlugie włosy, żeby robić takie koczki :)) Mega mi się podoba taka fryzurka

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko matko! Wreszcie wyszedł mi kok bez konieczności obkręcania włosów wokół niego! Dziękuje za ten filmik :* Twój przeuroczy :)
  Anomalia

  OdpowiedzUsuń
 7. Robiłam takiego koka koleżance :D I nawet zgrabnie mi to wyszło :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty