Tygodniowy Plan Pielęgnacji Włosów vol. 23

Cześć Dziewczyny!

Powoli wracam do życia i normalnego funkcjonowania, ale idzie mi to dość opornie. Wciąż mam więcej spraw do załatwienia niż czasu na wszystko. Mam nadzieję, że uda mi się powrócić do częstszego pisania postów.

Po ostatnim eksperymencie postanowiłam wrócić do mojej normalnej pielęgnacji na którą składa się metoda OMO oraz intensywne olejowanie. Nie przeczę, że gruntowne oczyszczenie nie było moim włosom potrzebne, jednak nadal borykam się z przesuszem oraz podrażnionym i swędzącym skalpem...

Zapraszam was do planu:


Sobota 16.02.13
O: maska Pilomax, Kamille Wax na 30minut
M: szampon BabyDream
O: odżywka Choisse z limonką i imbirem
odżywka b/s: Joanna Naturia z lnem i rumiankiem
stylizacja: żel mrożący Joanna
suszenie: plnuking, dyfuzor, doschnięcie naturalnie
ochrona: jedwab Marion


Spostrzeżenia: gdyby nie odrobina puchu to nie maiłabym moim włosom zupełnie nic do zarzucenia. Ładnie poskręcane w korkociągi na całej objętości. Jedna nie są w zupełności tak nawilżone jak były przed eksperymentem, trochę mniej dociążone i nie aż tak błyszczące. Dochodzę też do wniosku, że moja ukochana maska dużo lepiej sprawdza się po myciu niż przed.

Niedziela 17.02.13- NIC

Poniedziałek 18.02.13
olej: oliwa z oliwek

Wtorek 19.02.13
M: szampon BabyDream
O: odżywka Alterra z granatem i aloesen
odżywka b/s: Joanna Naturia z lnem i rumienkiem
suszenie: plunking, dyfuzor
ochrona: jedwab Marion


Spostrzeżenia: chciałam dać ostatnią szansę resztce odżywki Alterry i niestety po raz kolejny się na niej zawiodłam. Efekt trochę uratowała nałożona na noc oliwa z oliwek, więc nie ma aż tak dużo puchu. Jednak zdecydowanie 'widać' porowatość włosa, oraz pojawiła się suchość.

Środa 20.02.13- NIC

Czwartek 21.02.13- NIC

Piątek 22.02.13- NIC

Jak podobają wam się moje włosy w tym tygodniu? :)

Komentarze

  1. Jakie śliczne loczusie na pierwszym zdjęciu :) Ja, jak mi się skończy jedwab Joanny, planuję kupić ten Marionu albo serum do prostowania włosów tej samej firmy :) Ciekawe, czemu ta odżywka Alterry Ci tak nie służy...?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty