Moje miejsca w sieci; subiektywnie

Cześć Dziewczny!

Piękną mamy zimę tej wiosny prawda? Na mnie przesilenie wiosenne działa niestety tak, że najchętniej spałabym cały czas. Z powodu tej pięknej aury za oknem, mam dla was luźny wpis odnośnie polecanych przez ze mnie miejsc w sieci. Gdzie aktualnie zaglądam, co mi jest przydatne, i gdzie polecam wejść!

Zapraszam do pierwszego subiektywnego przeglądu linków.

Kosmopedia, strona bardzo ułatwiająca analizowanie składów kosmetyków, po za tym wiele ciekawych artykułów np. o filtrach chemicznych i fizycznych. Autorzy strony zaprzeczają wielu mitom kosmetycznym!

Świetny program do obróbki zdjęć on-line. Banalnie prosty w obsłudze, można łatwo stworzyć kolaże, dodać podpisy do zdjęć lub nałożyć różne filtry. Kiedy akurat nie mam swojego komputera pod ręką i muszę obrabiać zdjęcia on-line, korzystam właśnie z jego pomocy.

Genialne charakteryzacje i makijaże krok po kroku znajdziecie u Karoliny Zientek. Polecam szczególnie ostatnie wpisy, czyli: Be Wild czy Before&After

Czy na prawdę jest ktoś jeszcze kto nie zna bloga Ani? Polecam każdemu, jeśli jeszcze was tam nie było, to musicie wejść. Obiecuję, że zostaniecie na dłużej! Szczególnie lubię serię Rozwojowych Czwartków.

Humorystyczny blog, pełen sarkazmu, krytykujący rzeczywistość. Odrobina humoru w szarym, nudnym i zapracowanym życiu. Odrobina relaksu wieczorem. Wchodząc na bloga 30lat mimowolnie się uśmiecham. Pisane z perspektywy 30 latka, no bo... "30 lat minęło, a ja nadal nie zdobyłem władzy nad światem!"

I na sam deser mam dla was niesamowity blog traktujący o tym jak ze starych ciuchów zrobić zupełnie coś nowego. Zapraszam was do Trash To Couture. Jeśli macie talenty manualne, może zainspiruje was do zrobienia porządków we własnej szafie, jeśli talentów macie trochę mniej to tak jak ja, możecie patrzeć i wzdychać :)


Mam nadzieję, że znalazłyście coś dla siebie :) Czy chcecie by częściej podrzucać wam garstkę interesujących linków?

Komentarze

 1. Fajny post :) Można jeszcze zajrzeć na inne blogi, które są godne polecenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. weszłam z ciekawości i zobaczyłam, że mnie polecasz, strasznie fajne uczucie! :) Poprawiłaś mi humor przed snem;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie sprawdziłam polecane przez Ciebie strony i większością jestem zauroczona:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, dziękuję za wyróżnienie ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty