Tygodniowy Plan Pielęgnacji Włosów vol. 25

Cześć!

Dzisiejszy post dodaje się automatycznie, bo ja w ten piątek wyjątkowo nie mam nawet 5 minut, żeby usiąść przed komputerem. Bez zbędnego wstępu zapraszam do Planu.


Sobota 2.03.13
na noc: oliwka BabyDream fur mama
M: szampon Brawa żurawinowa
O: maska Kamille Wax na 20 minut pod czepek w cieple
odżywka b/s: Joanna Naturia z lnem i rumiankiem
suszenie: plunking i dyfuzor
ochrona: olej z nasion bawełny

Spostrzeżenia: niestety szampon Brawy przesuszył mi trochę włosy i nawet maska Kamille Wax nie nawilżyła ich dostatecznie. Co prawda nie pojawił się puch, ale włosy były matowe i widać było ich wysoką porowatość. Za to były potem długo świeże a skóra głowy wyraźnie oczyszczona.


Niedziela 3.03.13- NIC

Poniedziałek 4.03.13- NIC

Wtorek 5.03.13
na noc: oliwka BabyDream fur Mama

Środa 6.03.13
M: szampon BabyDream
O: odżywka bananowa TBS na 20 min. pod czepek
odżywka b/s: Joanna Naturia z lnem i rumiankiem
stylizacja: żel mrożący Joanna
suszenie: plunking i dyfuzor
ochrona: jedwab Marion
Spostrzeżenia: intensywne olejowanie oraz mycie delikatnym szamponem szybko doprowadziły moje włosy do optymalnego nawilżenia, aż po same końce. Łuski włosa domknięte, powrócił poprzedni błysk. Mam wrażenie, że w weekend mogę zaserwować im jakąś niewielką dawkę protein.

Czwartek 7.03.13- NIC

Piątek 8.03.13- NIC

Muszę Wam powiedzieć, że coraz częściej widzę wyraźne efekty w mojej pielęgnacji. Cieszy mnie, że w gruncie rzeczy tak szybko umiem doprowadzić włosy ze stanu przesuszu do pełnego błysku :) Obydwa powyższe zdjęcia są robione w świetle dziennym bez użycia lampy błyskowej. Niestety czeka mnie też podcięcie końcówek, bardzo cierpię z tego powodu, ale muszę podjąć męską decyzję i w końcu wybrać się do fryzjera. 

Komentarze

  1. Widać, że włosy stał się bardziej lśniące. Ja na szczęście nie boję się już podcinania końcówek, bo znalazłam już swoją zaufaną fryzjerkę. Powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na tym drugim zdjęciu ślicznie wyglądają :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty