Amazońskie błotko od Wibo

Cześć. Dzisiaj czas na krótki wpis lakierowy. Chciałam wam zaprezentować jedną z niewielu zieleni co do których mogę się przekonać na paznokciach. Długo zastanawiałam się, czy to bardziej Amazońskie Mokradła, a może Shrakowe Szpony. W końcu jednak stanęło na określeniu błotka.

A mowa o Wibo z kolekcji Wonder Nails Amazing Amazone. Kolor ani numer mi nie znany.
Odcień to taka zgniła zieleń, kolor podmokłej trawy, glonów. Ciężko mi go określić. Może nazwy nie brzmią za ładnie, ale kolorek podoba mi się bardzo. Jest zgaszony, niekrzykliwy. Taki mój :) Ma kremowe wykończenie. Konsystencja jest akurat, nie zalewa skórek, ani się nie ciągnie. Kryje po 2 warstwach, a na upartego i po jednej grubszej. Pędzelek ma klasyczny, okrągły, miękki i gruby, czyli dokładnie taki jak lubię. Bardzo wygodny do malowania, dzięki kwadratowej, dobrze leżącej w dłoni zakrętce. W buteleczce, notabene małej i zgrabnej, mamy standardową ilość lakieru- 7ml. Schnie bardzo szybko, nie zostawia smug. Jego trwałość również jest bardzo dobra. Koło 4 dni bez odprysków. Bardzo się polubiliśmy i za tą cenę na prawdę warto spróbować. Myślę, że ja wrócę po inne wersje kolorystyczne :)

Zdjęcia:

A jak wam się podoba? Lubicie tą serię od Wibo?

Komentarze

 1. niezbyt lubię zielony, ale myślę że ładnie by się prezentował na moich paznokciach jako dodatek do jesiennych ubrań :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie używałam lakierów z tej serii, jakoś aktualnie omijam wibo. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubie bardzo lakiery z Wibo, ten Twój ma bardzo ciekawy kolor.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawdę mówiąc w moim Rossmannie nie widziałam jeszcze tej serii, a ta zieleń jest niezwykle ciekawa, czasami lubię takie lekko przygaszone kolory :) na co dzien jednak wybieram bardziej intensywne odcienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Całkiem fajny kolor, taki oliwkowy. Ale nie do wszystkiego pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę przyznać, że kolorek prezentuje się całkiem przyzwoicie ;) Kto wie, może i się skuszę po takich pochlebnych opiniach :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty