Tygodniowy Plan Pielęgnacji Włosów vol. 12

Cześć!
Dzisiaj kolejny odcinek TTPW. Mam nadzieję, że Was nie zanudzam. :) Już jutro (w przypadku wyjątkowego braku czasu, którego nie przewiduję, w niedzielę) pojawi się Wasz ulubiony wpis, czyli listopadowa Aktualizacja. Tym czasem o minionym tygodniu. Był to jeden z tych, w którym umyłam włosy tylko raz, ponieważ został zaburzony mój normalny rytm, i musiałam do niego wrócić. Użyłam za to zupełnie nowego kosmetyku o którym poniżej parę słów,


Sobota 24.11.12- NIC

Niedziela 25.11.12- NIC

Poniedziałek 26.11.12- NIC

Wtorek 27.11.12
O: odżywka Alterra z Granatem i Aloesem
M: balsam BabyDream fur Mama
O: odżywka the Body Shop, Bananowa
odżywka b/s: Joanna z Apteczki Babuni, mleko i miód
stylizacja: Joanna żel mrożący
suszenie: plunking a potem dyfuzor
ochrona: jedwab Marion

Spostrzeżenia: Dzisiaj po raz pierwszy użylam Bananowej odżywki z TBS, w towarzystwie kosmetyków, które na moich włosach szału nie robią, ale też nie szkodzą. Na wstępie powiem, że jest dużo, dużo ładniej niż gdybym użyła tego samego zestawu, ale bez odżywki TBS. Włosy są dobrze nawilżone, poskręcane w drobne korkociągi. Gdyby nie puch w jednym miejscu nie miałabym im nic do zarzucenia. Wracając jeszcze do odżywki, jej chyba największym plusem jest przepiękny bananowy zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach :)

Środa 28.11.12- NIC

czwartek 29.11.12- NIC

piątek 30.11.12- NIC

A do Was mam takie pytanie, używałyście kiedyś tej odżywki z TBS, co o niej myślicie?

Komentarze

  1. Obserwuję Twoje TPP od chyba samego początku i Twoje włosy przechodzą ogromną zmianę :). Dzisiejsze wyglądają zachwycająco, nie umiem oderwać wzroku. Oby tak dalej :)!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty